راهنمای خرید

 • در انتخاب روش ارسال خود دقت کنید .
 • زمانی که قصد دریافت کالای خود را از شرکت حمل و نقل کالا دارید، در صورت مشاهده هر گونه اسیب فیزیکی در بسته بندی از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید در صورتی که کالای اسیب دیده توسط مشتری از شرکت حمل و نقل مانند کالارسان تحویل گرفته شود، مسئولیت پیگیری به عهده‌ی مشتری می‌باشد
 • ارسال بارکد های پستی مرسوله های ارسالی تا انتهای همان روز کاری که کالا ارسال شده‌ است انجام می‌شود
 • در صورت نیاز به هرگونه تغییر در سفارش اعم از تغییر در کالا یا روش ارسال، مراتب از طریق تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید
 • ارسال رایگان مشهد در ساعت‎‌های مشخصی در روز انجام می‌شود ، قبل از ارسال مرسوله از واحد ارسال هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی با مشتری انجام  می‎‌شود ، در صورتی که مشتری پاسخ‌گوی تلفن خود نباشد ارسال مرسوله به روز بعد موکول خواهد شد
 • اگر چنانچه مغایرتی در کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده وجود دارد، از باز کردن کالا خودداری فرموده و بلافاصله کارشناسان واحد پیگیری  را از این مسئله مطلع نمایید
 • کیس‌های اسمبل شده به صورت رایگان و با روش ارسال باربری ارسال می‌شوند

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری توس اراکس خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که سفارشی نیازمند عودت وجه باشد و بین شماره کارت مورد استفاده جهت واریز وجه سفارش و شماره کارت اعلام شده از سوی مشتری جهت عودت وجه، مغایرتی وجود داشته باشد،  ما مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به شماره کارت اول واریز خواهد نمود.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

1. پس از دریافت کالای مرجوع شده، کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند .

2. علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین موجود، درخواست مرجوعی تایید یا رد می‌شود.

3. پس از بررسی و در صورت تایید ایراد مطرح شده در خصوص کالا ، ادامه‌ی مراحل در بخش خدمات طی

می­شود و در صورتی که ایراد مطرح شده توسط مشتری به تایید کارشناسان  نرسد ، کالا برای مشتری بازگردانده می‌شود.

در صورت خودداری مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مذبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ما در

واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند، پس از این مدت، ما در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه

مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

روش های ثبت سفارش در توس آراکس

1- ثبت سفارش از طریق وب سایت و پرداخت اینترنتی سفارش

2- ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش

3- ثبت سفارش از طریق تلگرام‌های واحد فروش

شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش  از طریق تماس تلفنی یا ایمیل اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه‌ی اصلی محصول نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه‌ی اصلی خود بهما بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، ضمانت قبول بازگشت کالا و امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

توجه بند 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

توجه بند 2: از آنجا که توس آراکس یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با واحد فروش، سفارش را لغو نمایید.
– با استناد به “توجه بند 1” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه‌ی خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمام ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه‌ی همراه آن نیز الزامی است.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه‌ی کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده‌ی مشتری خواهد بود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

– از تحویل گرفتن کالاهایی که دارای اسیب فیزیکی هستند خودداری نمایید.

– پیگیری کالاهایی که همراه با اسیب فیزیکی از کالارسان تحویل گرفته شده اند به عهده‌ی مشتری است.
– با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد تمام مرسوله‌ها توسط توس اراکس تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه‌ی مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده‌ی شرکت حمل و نقل است .

مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی:

1 – اصل فاکتور خرید
2 – اصل کارت گارانتی
3 – جعبه دستگاه

4- توضیحات خرابی

زمان ارسال سفارش:

 1. – ارسال مشهد از 24 تا 48  ساعت کاری در روش ارسال رایگان به طول می انجامد
 2. ارسال به شهرهایی بجز شهر مشهد ، با توجه به مسافت شما از شهرمشهد  از 24 تا 96 ساعت کاری به طول می انجامد
 3. ارسال مرسوله‌های پستی همه روزه تا قبل از ساعت 14 امکان پذیر است
 4. ارسال مرسوله‌های پس کرایه (بار هوایی، باربری، ترمینال…) همه روز قبل از ساعت 17 امکان پذیر است