خرید های اقساطی بدون محدودیت مبلغ با استفاده از چک، سفته یا کسر از حقوق معتبر از توس آراکس

 این  روش با همکاری شرکت بایچک برقرار شده و هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از چک، سفته یا کسر از حقوق معتبر از این روش استفاده نمایند. جهت خرید اقساطی با این روش باید ابتدا فرم درخواست خرید را تکمیل نمائید و منتظر پاسخ استعلام بمائید. پاسخ استعلام حداکثر ظرف ۳ روز کاری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و در صورتی که پاسخی پس از این مدت دریافت نکردید، می‌توانید از طریق کد پیگیری خود و کلید “پیگیری درخواست‌های خرید” اقدام به پیگیری و مشاهده‌ی وضعیت درخواست خود نمائید. تعداد اقساط بین ۲ تا ۲۴ ماه قابل انتخاب بوده و امکان پرداخت نهایتا ۳ قسط در یک چک وجود دارد و اگر قصد دارید از دسته چک شخص دیگری برای خرید استفاده کنید، باید در فرم درخواست، مشخصات ایشان را وارد کرده و شرایط و مفاد فرم را به اطلاع او برسانید.

شرایط اقساط​

  1. دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر – نیازی به دسته چک کارمندی نمی باشد.

  2. در صورتی که امکان ارائه چک به تعداد اقساط کالا را ندارید،‌ می‌توانید در ازای هر دو قسط ( اولین چک ۴۵ روزه ) یا سه قسط ( اولین چک ۶۰ روزه ) یک چک ارائه دهید.

  3. نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد. کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق فقط با ارائه یک چک ضمانت خرید خود را نهایی کرده و اقساط را ماهیانه به حساب واریز کنند ( نیاز به چک های متعدد ندارند )

  4. فروش اقساط سیستم های رندرینگ توس آراکس حداقل ۳ ماه تا حداکثر ۲۴ ماه متناسب با مبلغ خرید امکانپذیر میباشد.

قبل از بررسی و ثبت نام، لطفا نکات زیر را با دقت بخوانید:

  1. توس آراکس هیچ سودی از اقساط شما نخواهد برد و حتی یک ریال از مبالغ سودی که بابت اقساط پرداخت میشود به توس آراکس تعلق نخواهد گرفت

  2. تمام مسئولیت و مسائل اقساط مربوط به شرکت بای چک(bycheck.ir) هست و توس آراکس هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در مورد مسائل اقساطی بر عهده ندارد. تمام مسائل و موارد اقساطی کالا را با شرکت بای چک مطرح نمایید.شرکت بای چک به عنوان شرکتی مجزا فقط یک تاییدیه به توس آراکس ارائه می کند. امیدواریم که با این روش بتوانید سیستم مورد نیاز خود را خریداری نمایید

سبد خرید

بستن (Esc)
Scroll To Top